Neden Proemtia?

Neden Proemtia

Proemtia’ya sadece belirli kriterleri sağlayan firmalar detaylı bir değerlendirme sürecinden sonra satıcı ve alıcı olarak kabul edilmektedir.

Demir çelik sektörü ürünleriyle başlamak üzere, Türkiye’nin farklı noktalarındaki endüstriyel ürün satıcıları ile alıcılarını güvenilir bir platformda bir araya getiren, belirli kalite standartlarına sahip ürünlere kolayca ulaşılmasını sağlayan, ürün alışverişlerinde alıcı ve satıcı ihtiyaçlarını aynı anda karşılayabilen, şeffaf, güvenilir ve iş birliğini destekleyen tek platformuz.

Geniş bir yelpazedeki ürünleri farklı fiyat seçenekleri ile kolayca erişebileceğiniz şekilde tek bir platformda sunuyoruz. Alıcılara farklı ödeme yöntemleri ve seçenekleri sunulmasına aracılık ediyoruz.

Güvenilir lojistik hizmetlerine hızlı erişim imkanı sağlıyoruz. Alıcılar kendi nakliye çözümlerini kullanabilmelerinin yanı sıra, Proemtia’nın anlaşmalı olduğu lojistik firmasından anında teklif alarak işlemlerini sonuçlandırabiliyorlar.

Deneyimli uzman kadromuzla, satış öncesi ve sonrasında doğabilecek ihtiyaçlarınız için hızlı çözümler üretiyoruz. Sunduğumuz kusursuz hizmet anlayışı ve desteğimizle müşterilerimizin her zaman memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutuyoruz.

Pazaryerimizde dijital olmanın sağladığı tüm avantajları paydaşlarımıza hissettiriyor, emtia sektörlerinin dijital dönüşümünde tecrübeli ekibimizle aktif rol alıyoruz.

1500 Farklı Ürün Çeşidi
2 Milyar İşlem Hacmi (TL)