Biz Kimiz

Biz Kimiz

Proemtia, demir çelik ürünleriyle başlamak üzere endüstriyel ürünlerin ticaretine aracılık etmek amacıyla İş Bankası Grubu tarafından geliştirilen dijital bir pazaryeri platformudur.

Alıcı ve satıcılara kesintisiz bir dijital deneyim sunuyor, ticari modelimizle geleneksel iş yapış şekillerini dijitalleştirerek güçlendiriyoruz. Türkiye’nin farklı noktalarındaki alıcı ve satıcıları bir araya getirerek ticareti kolaylaştırıyoruz.

Endüstriyel ürün alışverişlerinde alıcı ve satıcıların ihtiyaçlarını anlık olarak karşılıyoruz. Alıcı ve satıcılara, satış öncesi ve sonrasına yönelik olarak kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel ekibimizin desteğiyle bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güvenliği, önceliğimiz olan konuların en başında geliyor. Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Geleneksel iş yapış şekillerinin hala önemini koruduğu endüstriyel emtia ticaretinin gelişimine katkı sağlamayı ve bu gelişimde önemli bir referans noktası olmayı hedefliyoruz.

Demir çelik sektörü ile başlayarak, devamında farklı endüstriyel ürün alışverişlerinin de yapılacağı, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve referans alınan emtia ticaretinin güvenilir pazaryeri olmak ve emtia sektörlerinin dijitalleşmesine öncülük etmek nihai amacımız.

1500 Farklı Ürün Çeşidi
2 Milyar İşlem Hacmi (TL)