İş Bankası Proemtia Bayi Kart | ProEmtia

İş Bankası Proemtia Bayi Kart ile yapılacak olan vadeli alımlarda geçerli oranlar; 90 gün - %13,95 / 120 gün - %18,60 / 150 gün - %23,25 / 180 gün - %27,90 Şimdi alışveriş yapın!

Geriye Dön

İş Bankası Proemtia Bayi Kart

İş Bankası Proemtia Bayi Kart Nedir?

İş Bankası Proemtia Bayi Kart, 90, 120, 150 ve 180 gün vade seçenekleri ile satın alım yapmanızı sağlayacak avantajlı, güvenilir ve benzersiz bir ödeme aracıdır. İş Bankası Proemtia Bayi Kart’a aşağıda yer alan ‘Hemen Başvur’ butonundan ya da İş Bankası Şubeleri'nden başvurabilirsiniz.

Proemtia Bayi Kart Sahibi Olmak İster misiniz?

Ekiplerimiz tarafından en yakın zamanda dönüş sağlanacaktır.

Talebiniz alınmıştır.

DEALER-CARD-FAILED-TITLE

DEALER-CARD-FAILED-MESSAGE

İş Bankası Proemtia Bayi Kart ile yapılacak olan vadeli alışverişlerde geçerli oranlar;

Vade Oran
90 Gün %13.95
120 Gün %18.60
150 Gün %23.25
180 Gün %27.90

İş Bankası Proemtia Bayi Kart’ın Avantajları

İş Bankası Proemtia Bayi Kart’ın Avantajları

Proemtia Bayi Kart’a sahip tüm alıcılar;

  • Platformda satış yapan tüm onaylı satıcıların ürünlerini 90, 120, 150 ve 180 günlük vadeler üzerinden satın alabilme,

  • Ödemelerin tamamını vade tarihinde ve tek seferde yapabilme (Örneğin, 180 gün vadeli bir alışverişte ödemenin tamamını 180 günün sonunda gerçekleştirme),

  • Ödemelerini platform üzerinden kolaylıkla takip edebilme,

avantajlarına sahip olmaktadır.

Proemtia Bayi Kart’a İlişkin Sıkça Sorulanlar

Proemtia Bayi Kart’a nasıl başvurabilirim?

Proemtia Bayi Kart’a web ve mobil uygulamalarımızın içinde yer alan ‘Hemen Başvur’ butonu üzerinden online olarak veya İş Bankası şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Proemtia Bayi Kart’ı nasıl kullanabilirim?

Proemtia Bayi Kart sahibi alıcılarımız web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden almak istedikleri ürünleri sepetlerine ekledikten sonra ödeme aşamasına geçerler. Ödeme ekranında;

  • Proemtia Bayi Kart’ın arkasında yer alan 16 haneli Kart Numarası, Kart Sahibinin Ad ve Soyadı, kartın ön yüzünde yer alan Son Kullanma Tarihine ilişkin Ay/Yıl bilgileri girilir.
  • Proemtia Bayi Kart vade seçeneklerinden tercih edilen vade seçilir.
  • ‘Siparişi Onayla’ butonu ile işlem sonuçlandırılarak sipariş tamamlanır.

Proemtia Bayi Kart tüm satıcıların ürünlerinde geçerli midir?

Proemtia Bayi Kart ile platformda yer alan tüm onaylı satıcıların ürünlerini satın alabilirsiniz.

Proemtia Bayi Kart diğer banka kartlarından farklı mıdır?

Proemtia Bayi Kart, İş Bankası tarafından Proemtia’ya özel olarak geliştirilen ve sadece platform üzerinden yapılacak vadeli alışverişlerde geçerli olan bir karttır. Proemtia Bayi Kart ile verilen sipariş tutarındaki (vade farkı dahil) kart limiti kullanılmış olur ve tercih edilen vade süresinin sonunda tüm borç tutarı (vade farkı dahil) tek seferde ödenir.

Proemtia Bayi Kart’ın, kredi kartlarından farklı olarak bir hesap kesim tarihi bulunmamaktadır. İş Bankası nezdinde kayıtlı e-posta adresinize aylık olarak hesap ekstresi gönderilmekte olup, ödemelerinizi bu ekstreler veya Proemtia hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Proemtia Bayi Kart limitim nasıl belirleniyor?

Kart limitleri, İş Bankası tarafından belirlenmektedir.

Proemtia Bayi Kart ile yaptığım vadeli alımlarda geri ödemelerimi ne zaman yapmalıyım, taksitli olarak da geri ödeme yapabilir miyim?

Proemtia Bayi Kart ile yapılan vadeli alımlarda ödemeler vade süresinin sonunda ve tek seferde yapılmakta olup, taksitli ödeme opsiyonu bulunmamaktadır. Örneğin, 180 günü tercih ettiğiniz vadeli bir işlemde ödemenizi 180. günün sonunda ve tek seferde yaparsınız. Ödemenin son gününün hafta sonuna veya resmî tatillere denk gelmesi durumunda, tatil gününü takip eden ilk iş gününde ödeme yapılacaktır.

Satıcılar, Proemtia Bayi Kart kullanılarak yapılan vadeli alımlarda sipariş bedellerini ne zaman tahsil ederler?

Proemtia Bayi Kart aracılığıyla bir sipariş alan satıcı, ürünleri alıcıya teslim edip gerekli belgeleri (fatura, sevk irsaliyesi vb.) sisteme yükledikten sonra 3 iş günü içerisinde ödemesini almaktadır. Satıcılar sadece peşin satış fiyatlarını sisteme girerek ödemelerini bu fiyatlar üzerinden alırlar. Yani alıcıya tanınan vade imkânı alıcı ve İş Bankası arasındadır, satıcıyı etkilemez.

Proemtia Bayi Kart ile yaptığım alımlarda ödeme vadesini nasıl görebilirim?

Proemtia Bayi Kart ile yaptığınız alışverişlere konu ödemelerinizin vadelerini Proemtia’daki ‘Sipariş Özetiniz’den veya İş Bankası internet bankacılığı şubesine girerek bayi kart hareketleri sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.